Hakkımızda

Hakkımızda

   HAKKIMIZDA


 Mağazamız, siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti ve kaliteyi uygun fiyatlarla sunmaya çalışan güvenilir gerçek bir e-mağazadır.

 

Emre Saat, 2003 yılından bu yana binbir çeşit saat modellerini pazarlayarak ticaret hayatına başlamış.2008 yılında da emresaat.com e-ticaret sistemini hizmete geçirmiştir,

 

   EmreSaat.com, onlarca saat satış sitesi arasında hızla yükselerek ziyaretçi ve müşteri sayısını arttırmakta, sunduğu hizmet kalitesiyle her geçen gün müşterileri ve tedarikçilerinin memnuniyetini kazanarak daha da güçlenmektedir.

 

    Gizlilik Politikamız:


  Kişisel bilgileriniz (ad, rumuz, e-posta adresi, posta adresi, kredi kartı bilgileri, satın aldıklarınız vb.) kesinlikle başka kişi ve kuruluşlara verilmez . Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Başka birinin sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Ödeme sırasında girdiğiniz kredi kartı bilgileri siz ve bankanız arasında gercekleşmektedir. emresaat.com 'da bilgileriniz tutulamaz ve kaydedilemez. İstediğiniz zaman emresaat.com  sitesi üyeliğinizden ayrılabilirsiniz.

 

   Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder,Keyifli Alışverişler dileriz ;)

 

Misyon

Sektördeki beklentilere kaliteyle cevap veren, kurumsallaşmanın öneminin farkında olan temsil ettiği firmalarla birlikte uyum içinde çalışan, müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde tutan bir firma olmak

 

Vizyon

İstikrarlı olmayı kendine ilke edinen, kaliteli ve güvenilir hizmet politikasıyla kol saati sektöründe alternatifsiz bir firma olmak.

 

Hedef ve amaç

Sektörel bazda müşterilerine en iyi hizmeti verebilen, farklı ürün çeşidi sağlayabilen, satış sonrası teknik desteği ve en ucuz ürün  sunabilen kurumsal bir firma olmak. 

 

Kalite politkası

Bay bayan kol saati sektöründe,müşterilerine Türkiye'nin neresinde olursa olsun en kaliteli hizmeti sunabilen bir firma olabilmek.

2014-02-02T18:01:25+00:00 ' Tarihinde Düzenlenmiştir.